hayatımda gördüğüm işini bilmeyen tek forum sitesidir diyebilirim. hiçbir yetkilinin hiçbir işten anlamadığı tek forum sitesidir sanırım. 2020 yılına ait bir ürün ile ilgili soru soruyorsun, 2007 yılındaki konu ile birleştiriyorlar. reklam yapma diye banlandığım forum sitesidir, insanların imzalarına link eklemesine izin verirseniz ben de bisiklet sözlük sitemin linkini eklerim elbette. bir de izinsiz reklam diye açıklamada bulunmuşlar.
sitenin ilk kurulduğu dönemleride biliyorum, şu an alan şirket maalesef hiçbir şekilde site yönetiminden anlamıyor. forumun asıl amacı konu açabilmek, herkes kendi konusuna cevap almak ister. görüntü kirliliği oluyor diye konuları birleştirmek kadar saçma bir durum yok sanırım.
sonradan satın alınan forum sitesidir, aksi hâlde bu yönetim kesinlikle bu şekilde başarıya ulaştıramazdı. diğer insanlar dilediği gibi link veriyor, hatta market kısmında domain (alan adı), internet sitesi vs. satıyor... ben açıyorum diye mi onaylamıyorlar anlam veremiyorum. bu sözlüğü henüz bu yıl açtım, zamanın geçmesini bekliyorum, doğru reklam çalışması ile neler yapabilirim hep birlikte göreceğiz.
beni uzaklaştırmalarına kızgın değilim, beni saçma sapan bir sebepten dolayı uzaklaştırmalarına kızgınım. ciddi anlamda yönetim ekibi gram işini bilmiyor, forum kullanmayı muhtemelen 2-3 yıl içerisinde öğrenen kişiler diye tahmin ediyorum.
Çok yakında bisiklet ile ilgili yeni bir forum sitesi sizlerle olacak. bu forum tamamen bağımsız olacak yani bir firmaya filan ait olmayacak ve üyeler sebepsiz yere banlanmayacaklar.
hiçbir üye uyarılmadan direkt banlanılmaz (izinsiz reklam yapıyormuşum) eğer imzada link çıkışı veriyorsan ben de bisiklet sözlük linkini yazabilirim ve sen burada sakınca görüyorsan beni özel mesaj ile uyar ben de kaldırayım. insanlar her şeyi yazıyorlar imzalarına, bir site nasıl batırılır hep birlikte göreceğiz. tabii yalakaları her yerde olduğu gibi orada da olacaktır ama onlarda belirli zaman sonra pes edeceklerdir.