kayseri'de bisiklet satıcılar arasında oldukça düzgün bir esnaflık yapan yerdir. aslında insan bazen şaşırıyor nasıl bu kadar içten olabiliyorlar diye, ama ciddi anlamda güzel esnaflıkları var ben açıkçası seviyorum. düvenönü tarafına gittiğiniz vakit esnafların 'ı yüzünüze bakmazlar maalesef.
kayseri düvenönünde yer alan esnafların çoğu bisikleti satana kadar iş yaparlar, sattıktan sonra yüzünüze bakmazlar maalesef. o nedenle alışveriş yapacağınız yer çok önemlidir, ileride rezil olmamanız açısından. eğer aradığınız bisiklet kayseri'de yer almıyorsa internet üzerinden araştırın birçok firmadan alışveriş yapabilirsiniz, kapınıza kadar gönderiyorlar bisikletinizi.
zirve bisikletin sahibi ali bey'dir. kendisi müşterilerini dost, arkadaş olarak görmektedir. ama diğer bisiklet bayileri için aynı şeyi söyleyemem, ayrı bir entry daha gireceğim bir bisiklet firması ile ilgili. umut ediyorum ki bu entrylerimizi birçok kişi görür.
Böyle esnaflar o kadar az ki. Çoğu tıpkı dediğiniz gibi, aralarından seçmek gerekiyor...

Notice: Undefined index: data in /home/hayvanla/public_html/wp-content/themes/hypeinbeunsozluk/shortcode_fonksiyonlari.php on line 6

Notice: Undefined variable: user in /home/hayvanla/public_html/wp-content/themes/hypeinbeunsozluk/shortcode_fonksiyonlari.php on line 11
kesinlikle. Açıkçası para kazanacağım diye kırk takla atanlar var, işin güzel yanı tüm bisiklet severler bunlarında farkında :)