çünkü, dünya'da neredeyse tek özgür hissettiğin alan bisiklet sürdüğünde haz aldığın zamandır. amacımız birçok kişiye bisiklet sevgisini aşılamak, keşke birçok şehir gibi bisikleti tüm dünya'da en çok kullanan ülke seçilsek.
bisiklet kullandığınız vakit kendinizi zinde hissedersiniz, sağlıklı olursunuz, psikolojik olarak birçok şeyi umursamaz seviyeye gelirsiniz. aynı zamanda işe bisikletle gidip gelmenin en büyük avantajlarından birisi de, eğer araba ile gidiyorsanız yakıt masrafından, eğer otobüs ile gidiyorsanız bilet masrafından kâr ediyorsunuz. tabii herşeyden önemlisi yakıtlar dünyayı zehirlemiyor, buna vesile olmuş oluyorsunuz.
canınız sıkıldığında alacaksın bisikletini, kamp alanı seçeceksin kendine, tüm malzemelerini yanına alıp gideceksin seçtiğin yere. açıkçası çok fazla gitmek istiyorum birçok yere ama fırsatım olmuyordu, yeni aldığım bisiklette kondisyonu yükledikten sonra çok fazla yeri gezeceğim diye umut ediyorum.

Notice: Undefined index: data in /home/hayvanla/public_html/wp-content/themes/hypeinbeunsozluk/shortcode_fonksiyonlari.php on line 6

Notice: Undefined variable: user in /home/hayvanla/public_html/wp-content/themes/hypeinbeunsozluk/shortcode_fonksiyonlari.php on line 11
kesinlikle o nedenle her daim pedallamak gerekiyor :)