bisikletinizde yolculuk esnasında lastiğinizin patlaması sonucu tamirinde veya yedek iç lastiğinizi takmanız konusunda hayat kurtarıcı bir araçtır bisiklet lastik levyesi.
birçok modeli var fakat decathlon üzerinden 9 liraya alacağınız levyede işinizi fazlasıyla görür diye tahmin ediyorum. arkadaşta herhangi bir kırılma olmadı ama kıranlarda varmış (ürün sert plastikten yapılmıştır). tura çıkacağınız vakit kesinlikle yanınıza almanız gereken bir araçtır, aynı zamanda yanında lastik yama seti ve pompayıda lütfen unutmayın. naçizane fikrim, genelde iç lastik olur yanımda (en az 2 adet).
tur esnasında lastik patladığı zaman yama yaptığımız vakit yeniden açılabilme ihtimali çok yüksek, ben yedek iç lastiğimi takıyorum ve eve geldiğimde patlamış lastiğimi tamir ediyorum.

Notice: Undefined index: data in /home/hayvanla/public_html/wp-content/themes/hypeinbeunsozluk/shortcode_fonksiyonlari.php on line 6

Notice: Undefined variable: user in /home/hayvanla/public_html/wp-content/themes/hypeinbeunsozluk/shortcode_fonksiyonlari.php on line 11
sonuna kadar katıldığım entry diyebilirim. geçenlerde lastik patladı, yedek iç lastik taktık ilçede el pompası ile yarısı dahi şişmedi. şansımızdan ilçedeydik ve bir bisikletçi bulmamız oldukça kolay oldu.