sabahları aç karnına turumu tamamlamak adına çıktığımda 2 güne bir l-carnitine kullanırım ve bayağı faydasınıda görürüm. l-carnitine yağ yakıcı olarak geçmektedir, bisiklet sırasında en düşük 30 km. antrenman sürüşüm oluyor ve kullandığımda çok harika etkisini görüyorum.
sürüşü tamamladıktan sonra kas yıkılması olmaması için beslenmenize çok dikkat etmeniz gerekmektedir. protein kadar, karbonhidratada ihtiyacı vardır vücudun. o nedenle sadece l-carnitine içtiğinizde, ben kilo versem bana yeter demeyin. aynı zamanda günlük min. 2,5 litre su tüketiminde bulunun.
su sadece bisiklet sporu için değil, tüm spor dalları ve spor yapmadığımız zamanlarda da oldukça gereklidir. su içmeyi unutan kişiler içinde programlar vardı (her ne kadar tam hatırlamasamda) su içme problemini tam olarak çözecektir.
benim kullandığım l-carnitine markası carniflame diye geçiyor, orta sekmentin üstü bir yağ yakıcı diyebilirim. aşağıda ürünün görselini ekliyorum. görsel
multipower da iş görebilir daha bulunulurluk oranı yüksek bir malzeme. antremandan 30 dakika önce alsanız normalden çok daha fazla yağ yaktırıp haliyle çok daha fazla enerji açığa çıkartır. verimli bir antreman olur.